Kurumsal

MC Kompresör, Jeneratör Kiralama Satış ve Servis,
Leyla UYAR CANTÜRK tarafından kurulmuştur.

MC Grubu şirketlerimizden olan kompresör ve jeneratör firmamız bugüne kadar hizmet vermeye devam etmektedir.4000 m²lik alanda kiralama, satış ve servis işine devam etmekteyiz. 30 yıllık tecrübelerimizi kompresör ve jeneratör kiralama sektörüne hizmet ederek sürdürmekteyiz.Doğruluk ve dürüstlüğe önem vererek ve çok çalışarak bu günlere geldik. Müşterilerimizin bize olan güvenleri, bizim de bu sayede kendimizi yenilememizi, geliştirmemizi ve profesyonelliğe geçişimizi sağlamıştır.

7 gün 24 saat servis vererek müşteri memnuniyetini gerçekleştirmeye çalışmaktayız.Tecrübeli ustalarımız ile servis konusunda müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Kompresör ve jeneratörlerimizi dizel ve elektrikli olarak kiralamaya devam ediyoruz. Ayrıca ikinci el makına satışımızda bulunmaktadır.MC Kompresör jeneratör olarak Hedefimiz müşterilerimize kiralama satış ve servis konusunda en kaliteli hizmeti sunmaktır. Vizyonumuz ilk önce güven ve dürüstluktür.MC Kompresör Jeneratör kiralama alanında Bütün Türkiye ye hizmet veren bir kiralama şirketidir. 30 yıllık tecrübe sonucunda Türkiyedeki üst düzey firmalarla çalışan tek firma özelligine sahiptir.

anasayfa-hakkimizda-kirmizianasayfa-hakkimizda-siyah

Misyonumuz

Tedarik ettiğimiz jeneratör ve kompresörlerin doğal kaynakların verimli kullanılması için enerji fiyat ve zamanlama yönüyle müşteri ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılamasını sağlamak ve sektörel gelişimi takip ederek son teknoloji jeneratör ve kompresörleri pazara sunarak karlılığımızı korumak.

Vizyonumuz

Pazarın ihtiyacı olan jeneratör ve kompresörleri tedarik ederek müşterilere sunmak Türkiye pazarında lider kuruluş olmak.

Kalite Politikası

  • Müşterimize en yüksek faydayı sağlayacak jeneratör ve kompresörler temin ederek müşterilerimizin kullanımına sunmak.
  • Kalite yönetim sisteminin şartlarına uymak ve etkinliğini sürekli iyileştirmek.
  • Tüm çalışanların müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterilerimize hizmet etmelerini sağlamak.
  • Çalışanlarımızın hizmet kalitesini ve verimliliğini arttırması için kişisel gelişimini desteklemek.
  • Tedarikçilerimizle işbirliği ve güven içinde çalışarak en az maliyet ve yüksek verimlilikle ihtiyaçlarımızı arttırmak.

Araçlarımız

Müşterimiz istedigi anda Atlas Copco 476 ve 606 gibi 25 – 27 bar üreten kompresörlerimiz kamyon ile beraber şoförümüz eşliginde müşteriye gitmektedir.Firmamızda 3 adet buyuk Fatih Turbo kamyonumuz bulunmaktadır. Bu kamyonlarımız büyük kompresörleri taşımaktadır. Kompresörlerimiz araçlarımıza sabitlenmıştir. 4 adet kamyonet tarzı aracımız bulunmaktadır. Bu kamyonetlerimiz ile 5 – 12 bar üreten kompresörlerimizin nakliyesi yapılmaktadır.