Kiralık Kompresör Bursa

Kiralık Kompresörler Bursa
26 Ocak 2018
Kiralık Jeneratörler
26 Ocak 2018

Kiralık Kompresör Bursa

Sektörün lider firması Mc Kompresör ile Kiralık Kompresör ve Jeneratör Makinelerini En Kolay ve En Güvenilir Şekilde Kiralayabilirsiniz!

Kompresör, basınçlı havaya ihtiyaç duyulan iş kollarında sıklıkla kullanılmaktadır. Makine dış ortamdan elde ettiği havayı sıkıştırmak suretiyle basınca dönüştürmektedir. Tarım sektörü başta olmak üzere, yol yapım çalışmalarına kadar farklı birçok alanda kompresörden faydalanılmaktadır. Çalışma prensibi nedeniyle kompresöre ihtiyaç duyan işletmeler kiralık kompresör hizmetinden faydalanarak işlerini kolay ve ekonomik şekilde halletmeyi tercih etmekte.


Kiralama Hizmeti Verilen Kompresörlerin Çeşitleri

Kiralık olarak hizmete sunulan kompresörler dizel ve elektrikli olarak müşterilere sağlanmaktadır. Kapasite, büyüklük ve bar özelliklerine göre farklı birçok kiralık kompresör çeşidi bulunmaktadır. Müşterilerin yapacakları iş ve elde etmek istedikleri verime bağlı olarak kiralama hizmeti yanı sıra, hangi kompresörü tercih etmeleri konusunda danışmanlık hizmeti de verilmektedir. Özellikle kiralama hizmeti için sunulan seyyar dizel kompresör çeşidi, iki bardan yüz bara kadar basınç sağlama imkanına sahip bulunmaktadır.

Kiralanan Kompresörlerin Nakil İşlemleri de Yapılmaktadır

Sunulan kiralık kompresör çeşitleri arasında bulunan ve basınç düzeyleri 25 ile 27 bar arasında değişen büyük kompresörlerin nakil işlemleri, büyük kamyonlar aracılığı ile şoförler tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu durum müşteriler açısından büyük kolaylık sağlamaktadır. Kamyonlar ile nakil işlemi gerçekleştirilen büyük kompresörler araçlara sabitlenmiş halde bulunmaktadır. Beş ile on iki bar arası basınç üreten kompresörlerin müşterilere ulaşması ise küçük kamyonetler aracılığı ile sağlanmaktadır.


Bizle İletişime Geçin!

Kiralık kompresör Bursa için aşağıda bulunan iletişim bilgileri aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz. Tüm Türkiye’ye uygun fiyat teklifleri ve kaliteli ürünler ile günlük, aylık, yıllık veya proje bazlı kiralık elektrikli dizel kompresör ve jeneratör hizmeti sunmaktayız. Her bar ve m3te dizel elektrikli kompresörlerimiz mevcuttur.

 

İletişim Bilgilerimiz


Adres : MC Kompresör Jeneratör Kiralama Satış Servis İzmir yolu 10.km. Atilla Tatveren cad. No: 3 16120 Nilüfer- Bursa

Fabrika Telefon
0 ( 224 ) 413 04 42

Fax Numarası
0 ( 224 ) 413 04 42

Gsm Numarsı
0 ( 532 ) 525 04 42

Gsm Numarsı
0 ( 552 ) 214 04 42

Email Adresi
leyla.canturk@mckompresor.com

Email Adresi
metin.canturk@mckompresor.com

Email Adresi
info@mckompresor.com

Web Adresimiz
www.mckompresor.com

Web Adresimiz
www.mcjenerator.com

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir