Kompresör Seçiminde Bilinmesi Gerekenler

Tüm Türkiye'ye Kiralık Kompresör ve Jeneratör Hizmeti
Ekonomik ve Kaliteli Kiralık Kompresör Hizmeti
2 Nisan 2018
Kiralık Dizel Elektrikli Kompresör
Kiralık Dizel Kompresör
20 Nisan 2018
Kompresör Kiralama Servis ve Satış

Kompresör Kiralama Servis ve Satış

30 Yıllık iş tecrübemiz ve müşteri memnuniyeti ilkemiz ile Bursa merkezli olan işletmemizden Tüm Türkiye’ye kendi araç ve özel şöförlerimiz ile Kompresör & Jeneratör Kiralama, Servis ve Satış hizmeti sunuyoruz!

Kaliteli Kompresörler ile İşinizi Sağlama Alın!

Birçok iş sahasında kullanılan kompresörler, küçük iş makinelerinin can damarlarıdır. Hava basıncı ile çalışan iş makinelerinin değişik sektörlerde giderek artması ile beraber, onları besleyen kaliteli kompresörlere de ihtiyaç haliyle artmaktadır.

İş sahasında kullanılacak olan kompresörler öyle küçük lastik, top vs şişirecek kompresörler gibi küçük değiller elbette. Yüksek enerjiler sarf eden ve büyük gövdeli kompresörlerden bahsediyoruz. Kendi aralarında seyyar olanları, elektrikle çalışanları vardır. Seyyar olanlarda yakıtla çalışan çeşitleri bulunmakta.

Kompresörlerin fiyatları azımsanmayacak kadar yüksek diyebiliriz, işte bu noktada fayda-maliyet analizi sonucu kiralama yöntemi devreye giriyor. Kiralık kompresör arayışlarına bu noktada başlayabilirsiniz. Çünkü birkaç günlük iş için sıfır bir kompresör almak elbette ki daha maliyetli olacaktır, bu yüzden MC Kompresör firması olarak sizlere en iyi kompresör kiralama hizmetini sunmayı hedeflemekteyiz.

Kompresör Seçimi: Hangisi?

Kompresörlerin iş sahasına göre çeşitleri bulunmaktadır. Delme işi sektörleri için 2 Bardan 27 Bara kadar çıkan bu alana özel kompresörler mevcuttur. Bu alanda çalışma süresi, kompresörün gücü, hacim akışı gibi ürünlerde farklılıklar olmaktadır.

Vidalı kompresör olarak hava kompresörleri ihtiyacınız olan havayı sağlayabilecek ekonomik kompresörlerdir. Bu kompresörler enerjiden tasarruf ederek zamandan tasarruf ederek yatırımınızı doğru yönde kullanmanızı sağlayabilir. Bu seyyar vidalı kompresörler elektriğin olmadığı durumlarda hava ihtiyacını kesintisiz karşılayabilir.

Pistonlu kompresörler 3 ayrı tek çift ve 3 kademeli piston bloğu seçenekleri ve operasyonel özellikleri bulunan hava kompresörleridir. Bunlar genelde pet şişeleme, gıda ve sağlık endüstrisi alanında kullanılırlar.

Turbo kompresörler döner vidalı kompresörlere nazaran daha az yer kaplarlar. Bu kompresörler daha aerodinamik yapıya sahiptirler. 2 kademeli olarak çalışırlar.

Kompresör sektörü ihtiyaçlara nazaran oluşmuştur. Sizin ihtiyacınız hangi konuda ise ona göre kompresör seçimi yapılabilir. Bu alanda satın almanın yanında kiralık kompresör daha çok tercih edilen bir hale gelmiştir. Fatih Turbo kamyonetlerimiz ile Türkiye’nin tüm illerine kiralık kompresör hizmetimiz için iletişim sayfasından veya aşağıdaki bilgiler aracılığıyla bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Fabrika Telefon 
0 ( 224 ) 413 04 42

Gsm Numarsı 
0 ( 532 ) 525 04 42

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir