Ekonomik ve Kaliteli Kiralık Kompresör Hizmeti

Atlas Copco Kiralık Kompresör
Türkiye’nin Her İline Kiralık Kompresör
20 Mart 2018
Kompresör Kiralama Servis ve Satış
Kompresör Seçiminde Bilinmesi Gerekenler
10 Nisan 2018

Ekonomik ve Kaliteli Kiralık Kompresör Hizmeti

Tüm Türkiye'ye Kiralık Kompresör ve Jeneratör Hizmeti

Tüm Türkiye'ye Kiralık Kompresör ve Jeneratör Hizmeti

Kiralık kompresör çeşitleri ile işlerinizi en ekonomik şekilde sürdürün!

Kompresör Kiralama Hizmetleri

Kompresör basınçlı havaya ihtiyaç duyulan iş kollarında sıklıkla kullanılmaktadır. Makine dış ortamdan elde ettiği havayı sıkıştırmak suretiyle basınca dönüştürmektedir. Tarım sektörü başta olmak üzere, yol yapım çalışmalarına kadar farklı birçok alanda kompresörden faydalanılmaktadır. Yaptıkları iş nedeniyle kompresöre ihtiyaç duyan işletmeler kiralık kompresör hizmetinden faydalanarak işlerini kolay ve ekonomik şekilde halledebilmektedir.

Kiralama Hizmeti Verilen Kompresörlerin Çeşitleri

Kiralık olarak hizmete sunulan kompresörler dizel ve elektrikli olarak müşterilere sağlanmaktadır. Kapasite, büyüklük ve bar özelliklerine göre farklı birçok kiralık kompresör çeşidi bulunmaktadır. Müşterilerin yapacakları iş ve elde etmek istedikleri verime bağlı olarak kiralama hizmeti yanı sıra, hangi kompresörü tercih etmeleri konusunda danışmanlık hizmeti de verilmektedir. Özellikle kiralama hizmeti için sunulan seyyar dizel kompresör çeşidi, iki bardan yüz bara kadar basınç sağlama imkanına sahip bulunmaktadır.

Tüm Türkiye'ye Kiralık Kompresör ve Jeneratör Hizmeti

Tüm Türkiye’ye Kiralık Kompresör ve Jeneratör Hizmeti

Kiralanan Kompresörlerin Nakil İşlemleri de Yapılmaktadır

Sunulan kiralık kompresör çeşitleri arasında bulunan ve basınç düzeyleri 25 ile 27 bar arasında değişen büyük kompresörlerin nakil işlemleri, büyük kamyonlar aracılığı ile şoförler tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu durum müşteriler açısından büyük kolaylık sağlamaktadır. Kamyonlar ile nakil işlemi gerçekleştirilen büyük kompresörler araçlara sabitlenmiş halde bulunmaktadır. Beş ile on iki bar arası basınç üreten kompresörlerin müşterilere ulaşması ise küçük kamyonetler aracılığı ile sağlanmaktadır.

Kompresör Kiralamanın Sağladığı Kolaylıklar

Kompresör kiralama hizmeti sayesinde makineyi satın alma durumunda yapılmak zorunda kalınan bakım ve yedek parça işlemlerini gerçekleştirmek gerekmemektedir. Kiralık kompresör hizmeti alındıktan sonra yapılan masraf faturalandırılarak vergiden kolaylıkla düşülebilmektedir. İşletmeler tarafından makine finansmanı için ayrılan bütçede kiralama işlemleri sayesinde rahatlama sağlanabilmektedir. Kiralama hizmeti sayesinde alınmak istenilen kompresör çeşidi kiralanarak, iş üstündeki performansı değerlendirilebilmekte ve alım aşamasına buna göre karar verilebilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir